Telefonické objednávky: 0903 442 992

AFF výcvik

AFF výcvik - výskok

aff výcvik

Accelerated Free Fall (zrýchlený výcvik voľného pádu) je najrýchlejší spôsob ako sa prepracovať k samostatnému skákaniu a získaniu medzinárodnej parašutistickej licencie.

Po absolvovaní tandemového zoskoku padákom, ktorý slúži na oboznámenie sa s voľným pádom, teoretickej prípravy a ôsmich asistovaných zoskokoch budete pripravený na svoj prvý sólový zoskok z výšky 4000 m.

Teoretická príprava trvá jeden deň, zoskoky sú rozdelené do 3 až 4 dní, takže za ideálnych podmienok je možné celý výcvik absolvovať počas dvoch víkendov.

Na zoskoky Vám poskytneme kompletnú výstroj potrebnú pre skydiving. Používame najmodernejšiu a najbezpečnejšiu padákovú techniku a príslušenstvo od špičkových svetových výrobcov.

Priebeh výcviku

AFF výcvik - voľný pád

zoskoky

Prvé zoskoky absolvujete s dvoma inštruktormi a kameramanom. Videozáznam umožňuje kvalitné zhodnotenie zoskoku a pomáha rýchlo odstraňovať chyby, ktorých sa študent dopustí.

Po zvládnutí základných požiadaviek ako je výskok, správna poloha a ovládanie tela počas voľného pádu a samostatné otvorenie padáku už budete pokračovať iba s jedným inštruktorom, s ktorým výcvik dokončíte.

Po ukončení výcviku AFF a dosiahnutí celkového počtu 25 zoskokov získate medzinárodnú parašutistickú licenciu FAI kategórie A.

Po AFF je odporúčaný pokračovací výcvik - extra zoskoky so svojim inštruktorom, ktorými si zdokonaľujete techniku získanú výcvikom AFF a učíte sa spolupracovať vo voľnom páde.

Cena AFF

AFF výcvik - pred otvorením padáku

Cena výcviku 1 400,- EUR zahrňuje

  • 8 hodín teoretickej prípravy + preskúšanie
  • 8 zoskokov z výšky 4000m
  • videozáznam každého zoskoku - po ukončení výcviku dostanete DVD alebo USB kľúč s kompletnou dokumentáciou
  • zapožičanie padákovej techniky
  • zapožičanie výstroja
  • všetky poplatky (registrácie, licencia ...)

Tandemový zoskok pred výcvikom AFF stojí 140,- EUR

Ak ste tandemový zoskok (alebo základný výcvik) už absolvovali, nie je opakovanie tandemového zoskoku potrebné.